Barkod Etiketi

Kağıt Etiketler » Barkod Etiketi


Barkod Etiketleri


Barkod yazıcınızın uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, kaliteli barkod etiketi kullanmanız gerekmektedir.
Çeşitli boy ve özelliklerde baskılı veya baskısız barkod etiketi üretmekteyiz. Rulo veya tabaka şeklinde barkod etiketi üretimi yapabilmekteyiz.
Ürettiğimiz bazı örnekleri yanda görebilirsiniz.

Barkod Etiketi Çeşitleri

Eko Termal Barkod Etiketi
Kısa süreli uygulamalar için uygundur. Ekonomik ve ribonsuz baskı yapılabildiği için baskı maliyetleri ucuz bir barkod etiketleme çözümüdür. Direkt termal etiketler Işık, nem ve sıcaklığa karşı dayanıklı değildir. Bu yüzden uzun süreli uygulamalar için uygun değildir.
Hastanelerde hastane barkod etiketi,
Sıra numarası uygulamalarında
Marketlerde
ve benzeri günübirlik uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Lamine Termal Etiketler
Aşırı ışığa ve neme karşı daha dayanıklı olması için her iki yüzeyi de lamine kaplanmış barkod etiketi çözümüdür. Ekotermal etiketlere göre daha dayanıklı, üzerindeki yazılar daha uzun ömürlüdür.


Termal Karton
Direkt Termal baskı yapılabilen baskı yüzeyi termal kaplı kartondur. Termal Karton etiket ışığa ve neme karşı dayanıklı olmadığı için uzun süreli uygulamalarda kullanılmamaktadır. Yaka kartları, maç biletleri, program giriş biletleri, Fuar Giriş Kartı, Raf Etiketi, üretim kartı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.


Anahtar Kelimeler: Barkod Etiketi, barkod etiket, etiket, termal etiket, yapışkanlı etiket, barkod termal etiket, lamine termal etiket, dayanıklı termal etiket
Silvermat Barkod Etiketi Whitemat Barkod Etiketi Polietilen Barkod Etiketi Poliprobilen Barkod Etiketi Termal Barkod Etiketi Lamine Termal Barkod Etiketi Kuşe Barkod Etiketi Vellum Barkod Etiketi Karton Barkod Etiketi

Etiket